Imieniny ks. Mirosława!

Patronalne Święto ks. Mirosława!!!

W czwartek, 26-go lutego, została odprawiona Msza św. w o godz. 18.00 w intencji ks. Mirosława, z okazji jego imienin.

Mszy św. przewodniczył i wygłosił okolicznościowe kazanie ks. Paweł Kotkowski, który będąc w szkole podstawowej, przez rok służył w naszej Parafii jako ministran. Obecnie jest wikariuszem w Oleśnicy.

Pod koniec Eucharystii przed błogosławieństwem, ksiądz Mirosław przyjął wiele życzeń w imieniu wszystkich wspólnot działających w naszej Parafii.

Życzymy ks. Mirosławowi wielu łask Bożych na drodze powołania kapłańskiego i zapewniamy o naszej modlitwie.

Poniżej można zobaczyć kilka zdjęć z imieninowej Mszy świętej.

Autorem zdjęć jest p. Waldemar Matkowski, któremu bardzo dziękujemy za pomoc.